На Вінниччині відбулася відправка оперативного резерву першої черги

Розділ новин: 

У четвер,13 вересня, на базі Вінницького обласного військового комісаріату відбулася відправка команди резервістів оперативного резерву першої черги. Військові проходитимуть навчання у місті Миколаїв, пише "Vinbazar". 

Перші два тижні воїни займатимуться підвищенням рівня індивідуальної фахової підготовки. Лише після цього протягом другої половини місяця вони будуть відпрацьовувати елементи бойового злагодження у складі підрозділу. В той же час відбудеться вихід на полігони. Тривалість навчань складає біля 30 діб.

Резервістам щорічно виплачується грошова винагорода у відповідності до військового звання, за результатами виконання програми підготовки. Крім того, здійснюється виплата добових.

Під час проходження служби резервісту гарантуються відповідні соціальні гарантії, можливість кар’єрного зростання по службі і отримання чергових військових звань. Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу», впорядковано грошові виплати резервістам за період виконання служби у військовому резерві (із розрахунку до двох мінімальних прожиткових мінімумів на місяць).

Крім цього, громадяни, які проходять службу у військовому резерві, не підлягають призову на строкову військову службу.

Джерело: 
Вінницькі новини