На Вінниччині все містечко виступило проти однієї сім’ї

Розділ новин: 

Вже третій день в Іллінцях триває безстрокова акція проти свавілля влади. Місцеві мешканці прийшли до адміністрації з шинами і збираються їх палити, пише Інформаційна Вінниччина

На думку іллінчан, місцева влада покриває Яременків - сім’ю бізнесменів, котрі орендують  у місці ставок і нікого з жителів до нього не підпускають. За словами людей, підприємці ще й погрожують фізичною розправою усім охочим порибалити чи скупатися в ставку, двох чоловіків уже відгамселили за це. А одному із активістів, який виступив проти орендаря, нещодавно хтось підпалив машину. Чоловік вважає, що все це через ставок.

-   Мені неодноразово погрожували,- говорить власник автівки Ярослав Максим’як,- При свідках мені в обличчя сказали, що спалять машину, якщо я не перестану цим займатися.  

Орандарі ж факти підпалу і погроз заперечують.

Тепер іллінчани вимагають у мера повернути ставок у власність громади. Іллінецький міський голова Сергій Яременко каже, що немає таких повноважень. Договір можна розірвати лише при доказі наявності грубих порушень договору.  Жителі Іллінців ж вимагатимуть у міського голови піти у відставку, якщо він не наведе лад у місті і обіцяють збиратися під адміністрацією кожного дня. 

 

Джерело: 
Вінницькі новини