На Вінниччині виявлено мережу розповсюджування «лівого» алкоголю

Розділ новин: 

Силами вінницької поліції, фіскалів та прокуратури виявлено ОЗГ, яка спеціалізувалася на випуску і реалізації алкогольних виробів. Продавали фальсифікат відомих брендів «могилів-подільського» розливу, використовуючи різні маркетингові механізми, зокрема і через Інтернет. Силовики провели 14 обшуків у Вінницькій і Хмельницькій областях, пише NaПарижі.

Як зазначають у прес-службі прокуратури Вінницької області, кримінальне провадження відкрито за ч. 1, 2 ст. 204, ч. 3 ст. 190, ч. 3 ст. 229 КК України. Фігурантами є п’ять осіб. До «справи» були залучені працівники прокуратури Вінницької області, відділу протидії кіберзлочинам у Вінницькій області Подільського управління кіберполіції Нацполіції України, слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Вінницькій області та міжрайонного оперативно-розшукового відділу Південного регіонального управління Держприкордонслужби України.

На підставі ухвал суду, 27 грудня, силовики провели 12 обшуків на території Вінниччини та 2 обшуки у Хмельницькій області. Загалом виявлено та вилучено понад 11 тис. літрів фальсифікату, розфасованого в упаковки типу «bag-in-box» орієнтовною вартістю 2 млн 625 тис. гривень.

Також вилучено два автомобілі, якими здійснювалось транспортування виробів, жорсткі диски, системне обладнання та мобільні термінали, через які адміністрували ся інтернет-сайти, і чорнову бухгалтерію. Крім того, під час обшуків знайшли понад 574 тис. гривень готівкою.

Наразі триває досудове слідство, вживаються заходи щодо арешту вилученого майна та транспортних засобів, встановлення всіх додаткових осіб, причетних до незаконного виготовлення та транспортування підакцизних товарів. До суду направлено клопотання про призначення експертиз.

Джерело: 
Вінницькі новини