На Вінниччині викрили незаконне транспортування фальсифікованого алкоголю

Розділ новин: 

Прокуратурою Вінницької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо незаконного транспортування фальсифікованих підакцизних товарів з метою збуту за ознаками злочину, передбачених ч. 1 ст. 204 КК України, пишуть «Вінницькі новини» з посиланням на прокуратуру Вінницької області.

З метою безпосереднього переслідування осіб, які підозрюються у вчиненні злочинів, слідчими податкової міліції проведено невідкладний обшук  та транспортного засобу, який зупинений працівниками патрульної поліції на території Немирівського району. 

Під час проведення обшуку виявлено та вилучено 20 пластикових бочок ємністю по 200 літрів кожна заповнені рідиною прозорого кольору з характерним запахом спирту міцністю 96%, всього 4000 літрів.

Наразі слідство триває, вживаються заходи щодо арешту вилученого майна та транспортного засобу, встановлення осіб, причетних до незаконного транспортування підакцизних товарів, до суду направлено клопотання про призначення судово-хімічних експертиз.

Довідково: за вчинення вказаних злочинів передбачено покарання у виді штрафу в розмірі до 34 тис. гривень.

Джерело: 
Вінницькі новини