На вул. 600-річчя збудують новий житловий комплекс, міська рада дала дозвіл. Візуалізація

Розділ новин: 

28 травня виконавчий комітет Вінницької міської ради надав Товариству з обмеженою відповідальністю «Лісопарк+» вихідні дані – містобудівні умови та обмеження на проектування багатоквартирного житлового будинку по вул. 600-річчя, 3. Раніше там розташовувався автомагазин.

«1.Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «Лісопарк+» вихідні дані – містобудівні умови та обмеження на проектування багатоквартирного житлового будинку по вул. 600-річчя, 3 в м. Вінниці.

2.Зобов`язати замовника:

2.1.Отримати вихідні дані на проектування відповідно до пункту 3 статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2.2.Розробити проектну документацію та затвердити її в установленому порядку.

2.3. До прийняття об’єкта до експлуатації укласти договір про сплату пайової участі у розвитку інфраструктури міста.

2.4. До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документу, що надає право на виконання вищезазначених робіт в департаменті архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011р. № 466 (зі змінами від 26 серпня 2015 р. № 747) з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку», - йдеться в рішенні виконкому.

На сайті забудовника вже розпочали продаж квартир в майбутній новобудові. Житловий комплекс отримав назву «Лісопарковий». Він матиме три секції по 13 та 16 поверхів.

Територія до будівництва

Візуалізація

Джерело: 
Вінницькі новини