На Алеї слави у Гайсині з’явилася дошка пам’яті Юрія Фармагея

Розділ новин: 

У Гайсині Вінницької області на Алеї слави 22 серпня  відкрили меморіальну дошку Юрію Фармагею. 46-річний кулеметник військової частини А-4395 загинув 5 квітня цього року на Донеччині, повідомляли "Вінницькі новини".

На мітинг пам’яті прийшли десятки гайсинчан, районне керівництво, військові побратими. Шану всім захисникам України віддали хвилиною мовчання.

Юрій Фармагей народився 6 травня 1972 року в с.Огіївці Гайсинського району. Навчався в Кіблицькій середній школі, звідки по закінченню вступив до Теплицького ПТУ №13 на спеціальність плодоовочівник. Після училища був призваний в лави армії. Строкову службу проходив у м.Севастополі у морському флоті.

Після працював у городній бригаді місцевого сільськогосподарського підприємства. Одружився, разом з дружиною Вікторією виховували двох дітей – сина Сергія, який зараз проходить службу в зоні ООС, та дочку Ірину. Вже  мав двох онуків.

У 2015 році Юрій Фармагей був призваний на військову службу за мобілізацією. Відслуживши, півтора року двічі продовжував службу за контрактом.

г (2)

г (3)

Джерело: 
Вінницькі новини