Насіння, саджанці і засоби від шкідників: у Вінниці відкрили ярмарок присадибного господарства

Розділ новин: 

12 лютого в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати відкрилася міжрегіональна спеціалізована виставка-ярмарок присадибного господарства. На ній представлені товари з усієї України, хоча переважають, звісно, виробники з Вінниччини.

«На виставці представлені різноманітні продукти для сільського господарства, фермерства. Це насіння овочів, квітів, саджанці, декоративні та горщикові рослини. Засоби захисту рослин та боротьби зі шкідниками, добрива, суміші різноманітні, мінітехніка та інша продукція. Виставка розрахована як на любителів-садоводів, так і на професіоналів-фермерів. Вона користується популярністю, про що говорить і той факт, що це вже 21-а виставка. Тому ми розраховуємо, що виставку відвідають багато вінничан. Учасники виставки приїхали зі всієї України. Переважно, це вінничани. Також є гості з Київської області, Хмельницької, Дніпропетровської, Житомирської, Рівненської, з Кіровоградської та Черкаської, і не тільки. Ми розраховуємо на ті організації, які працюють в нашому регіоні. Щоб не було так, що з півночі привезли і в нас посадили, чи з півдня, а ми так розраховуємо, що це будуть сорти, які можна використовувати на землях Вінницької області, і що вони будуть приносити відповідний урожай», – розповів Вінниця.info заступник начальника Експоцентру Вінницької торгово-промислової палати Борис Палатник.

Спеціалізована виставка повністю розташувалася на першому поверсі Експоцентру. Втім, в торгово-промисловій палаті вирішила зайняти також площу на другому задля побутових товарів, які можуть захотіти придбати відвідувачі ярмарку. Окрім насіння та саджанців від виробників зі всієї країни, також на виставку привезли свої товари і бджолярі.

Ярмарок триватиме чотири дні, до 15 лютого включно.

Джерело: 
Вінницькі новини