Нардеп з Вінниччини опинився в санкційному списку Верховної Ради

Розділ новин: 

Комітет з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи 12 рудня опублікував рішення про припинення відшкодування народним депутатам України витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень за листопад 2019 року.

У списку 81 народний депутат, серед яких мажоритарник з Вінниччини Генадій Вацак.

Відповідно до ухваленого раніше Радою закону, народних депутатів які без поважних причин не брали особистої участі у більш як 30% голосувань на пленарних засіданнях та які не брали особистої участі у більш як 50% засідань комітетів, до складу яких їх обрано, позбавляють виплат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень. Звернення про припинення виплат Комітет направив спікеру Дмитру Разумкову.

Окрім Геннадія Вацака у списку Дубінський, Рабінович, Новінський, Порошенко, Тарута, Льовочкін…

Нагадаємо, Геннадій Вацак обраний депутатом по №16 округу (місто Могилів-Подільський, Крижопільський, Могилів-Подільський, Піщанський, Чечельницький, Ямпільський райони). Входить до депутатської групи «За майбутнє». Є Секретарем Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури. До обрання народним депутатом, був депутатом Вінницької обласної Ради.

Джерело: 
Вінницькі новини