Музиканти з Вінниччини відзначились на чорноморському курорті

Розділ новин: 

Тринадцятий рік поспіль в Чорноморську, що на Одещині, відбувається «Всеукраїнський фестиваль-конкурс імені Юрія Штельмаха «Серпневий заспів-2019». В нинішньому році фестиваль, на який приїздять народні аматорські колективи, зібрав більше 1000 виконавців з різних куточків України, повідомляє "ПресПоінт", пишуть "Вінницькі новини". 

Подоляни беруть участь у заході вже п‘ятий рік поспіль. Цьогоріч Вінниччину представляв  хор працівників культури району, жіночий вокальний ансамбль «З роси і води» та гурт весільних музик «Заграй» Сосонського будинку культури. 
Учасники хору Вінницького району, які в минулому році здобули  гран-прі на фестивалі, були запрошені, як почесні гості, а їхній хормейстер, автора численних обробок українських народних пісень Ігор Кочурський був включений до складу журі.
Трохи забігаючи вперед зазначимо, що в нинішньому році призове місце отримав гурт весільних музик «Заграй». Гурт зайняв III-тє місце у своїй номінації.

Гурт було створено у 2013 році. Керівником колективу є Ігор Бабенко. У 2014 році гурту колективу було присвоєно звання «Народного аматорського». Музиканти неодноразово нагороджували Грамотами та Подяками обласного управління культури і мистецтв та районного відділу культури та туризму. 

Та повернемося до фестивалю, він був надзвичайно цікавими та насиченими.  Впродовж двох днів в мистецькому центрі морського торгового порту «Чорноморськ» відбувалися виступи у конкурсній програмі. Журі обирало переможців. На третій день відбулася урочиста хода центом міста. Завершився фестиваль нагородженням переможців та Гала концертом, який відбувся під відкритим небом на фоні моря. 


Почесне право завершення Гала концерту отримали подоляни - запальний гурт весільних музик «Заграй». Музиканти подарували глядачам гарний настрій, заряд енергії. Глядачі робили селфі зі співаками на згадку про чудовий вечір.

Зазначимо, що відзнаку отримав і керівник народного аматорського хорового колективу працівників культури Вінницького району Ігор Кочурський. Йому оголошено Подяку за популяризацію хорового мистецтва та участь у роботі Почесного журі фестивалю.

Джерело: 
Вінницькі новини