Митрополит на Вінниччині закликав не спілкуватися з екзархами Константинополя, щоб уникнути заворушень

Розділ новин: 

Митрополит Іонафан  УПЦ МП, який керує Тульчинською та Брацлавською єпархіями на Вінниччині, застеріг підпорядковане йому духовенство та мирян від спілкування з константинопольськими екзархами, які мають підготувати все потрібне до надання автокефалії Православній церкві в Україні, пише "Vinbazar".

Про це йдеться на офіційному сайті митрополита. 

"У зв'язку з тим, що перебування і діяльність двох екзархів (представників), призначених Константинопольським Патріархом Варфоломієм в Україні (Київ) з ​​метою організації т.зв. "Незалежної української церкви" не були узгоджені ні з Предстоятелем Російської Православної Церкви Святішим Патріархом Кирилом, ні з Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Онуфрія, щоб уникнути спокус пересудів, небезпек виникнення заворушень чи конфліктів, будь-яке спілкування з прибулими екзархами всьому єпархіальному духовенству і благочестивим мирянам не благословляє, - йдеться в циркулярному розпорядженні Високопреосвященніший Іонафан, митрополита Тульчинського і Брацлавського.

Нагадаємо, 7 вересня Вселенський патріарх Варфоломій призначив двох екзархів у Києві у межах підготовки до надання Православній церкві в Україні автокефалії. Представниками від Константинополя стали архієпископ Данило Памфілійський із США та єпископ Іларіон Едмонтонський з Канади. 

Джерело: 
Вінницькі новини