Мешканці багатоповерхівок, які відмовилися від послуги з прибирання під`їздів, мають дезінфікувати їх cамостійно за власний рахунок

Розділ новин: 

Якщо у договорі, який ваш будинок уклав із управляючою компанією, відсутній пункт щодо прибирання під'їздів, дезінфікувати їх в умовах епідемії коронавірусу вам доведеться власними силами й за власний кошт, повідомляє Vlasno.info.

Таку відповідь на інформаційний запит видання надала Вінницька міська рада.

Згідно з нею «в разі, якщо в договорі на управління не передбачено роботи з прибирання під'їздів та дезінфекції, обов'язки по проведенню робіт по дезінфекції покладаються на співвласників будинку або вони можуть замовити дану послугу в управляючих компаніях чи інших організацій, які виконують подібні роботи».

За даними ВМР на закупівлю дезінфікуючих засобів департаменту житлового господарства було виділено 195 948 гривень, і станом на 30 березня управляючим компаніям було безкоштовно передано 46 800 доз дезінфікуючих засобів, будинкам, де створені ОСББ, – 11 800.

А загалом заплановано закупити та роздати 96 000 таких доз. «Кошти з місцевого бюджету виділялись лише на закупівлю дезінфікуючих засобів, тому роботи по дезінфекції під'їздів виконуються силами управляючих компаній та ОСББ за рахунок коштів з управління багатоквартирним будинком та членськими внесками відповідно», – зазначили у ВМР. 

Джерело: 
Вінницькі новини