Мер Моргунов сів за кермо тролейбуса

Розділ новин: 

Вінницька транспортна компанія завершила модернізацію двох одиниць тролейбуса «VinLine». 28 травня Вінницький міський голова Сергій Моргунов випробував техніку, прокатавшись за кермом тролейбуса на території транспортної компанії.

«Особисто протестував роботу нашого нового вінницького тролейбусу "VinLine". Комфортний та зручний - як для водія, так і для пасажирів!», - зазначив він в дописі на сторінці «Фейсбук» до опублікованого відео.

Тролейбуси, створені на базі кузову МАЗ презентували минулого року. Вони безшумні, більш комфортні та безпечні для пасажирів, зручні для маломобільних груп населення. Також економлять до 40% електроенергії. Інноваційні деталі спрощують експлуатацію машини.

Нагадаємо, у 2019 році в Вінниці зібрали 4 одиниці. Цьогоріч продовжили оновлювати тролейбусний парк, запланували модернізацію 5 одиниць.

17 травня минулого року вийшов на маршрут перший вінницький тролейбус. Особливість модернізовaного тролейбусу не лише в його тюнінгу, a й в економності. Вінничани обрали назву для нового тролейбуса – VinLine.

Джерело: 
Вінницькі новини