Мер Вінниці перед сесією міськради: Кашляйте більше... можете бути вільні

Розділ новин: 

18 березня провели позачергову сесію Вінницької міської ради на якій виділили кошти на запобігання розповсюдженню захворювання COVID-19, закупівлю медичного обладнання, захисних масок та фінансову підтримку для лікарів і медсестер.

На сесію, половина депутатів прийшла в захисних масках, половина – без. Перед початком засідання в залі хтось кашлянув, міський голова кинув репліку: «кашляйте більше…». Потім він звернувся до депутата в літньому віці і попросив його залишити сесійну залу.

«Васільєв, можете бути вільні. Тому що люди, старші 60 років найбільше піддаються зараженню цією заразою (коронавірусом – ред.). Бережіть себе і своїх рідних», - сказав С. Моргунов

«Ми змушені зібратись в залі, враховуючи, що в нас оголошений карантин, але на сьогодні немає правових механізмів організації роботи засідання депутатів поза приміщенням міської ради. Будемо просити центральну владу і народних депутатів розробити на такі випадки якісь безпечні механізми», - сказав мер, після чого приступили до розгляду питань позачергової сесії.

Джерело: 
Вінницькі новини