Майже на 100 мільйонів гривень порушень знайшли ревізори у Хмільницькому районі

Розділ новин: 

Провівши державний фінансовий аудит місцевих бюджетів на території Хмільницького району за період з 1 січня 2016 по 31 серпня 2019 років фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області виявили порушень на загальну суму понад 99,8 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Північного офісу Держаудитслужби.

Серед найбільших недоліків у роботі місцевих органів влади аудитори називають безоплатне використання земельних ділянок за відсутності договірних відносин, невнесення змін до договорів оренди земельних ділянок у частині перегляду розміру орендної плати, запровадження малих ставок податку на нерухоме майно.

Крім того, вважають аудитори, в районі комунальне майно надавалось в оренду за заниженими ставками та без проведення незалежної експертної оцінки об’єктів.

Причиною неефективного використання бюджетних коштів ревізори вважають також наявну мережу малокомплектних шкіл. Аудитори радять місцевому керівництву реорганізувати 10 закладів освіти, що дозволить заощадити понад 10,5 млн грн.

Джерело: 
Вінницькі новини