Майбутні автомеханіки перетворили "Запорожець" на кабріолет

Розділ новин: 

Машина потребує чимало допрацювань, а тим часом з’ясувалося, що таке переобладнання незаконне

На Вінниччині двоє студентів-автомобілістів самотужки переобладнали старий "Запорожець" на кабріолет. Про це повідомляє ТСН.

Хлопці купили "Запорожець" за 8 тисяч гривень. Під час карантину мали вільний час і вирішили відтюнінгувати стару машину. Зрізавши металевий дах, юнаки замінили сидіння в салоні "Запорожця" і встановили акустичну систему.

"Люди в селі в шоці. Просять покатати, всі вражені. Музику всі чують, з вітерцем проїхати. Багато охочих познайомитися, сфотографуватись", - каже майбутній автомеханік Максим Мамедов.

Машина потребує чимало допрацювань, а тим часом з’ясувалося, що таке переобладнання незаконне. Як кажуть у сервісному центрі, спочатку автовласники мали отримали дозвіл і лиш потім зрізати дах. "Кабріолет" потрібно реєструвати заново.

"Це переобладнаний транспортний засіб. Закон України про дорожній рух зазначає в 10-денний термін вносити всі зміни щодо змінювання адреси, типу транспортного засобу", - пояснює керівник відділу сервісного центру Микола Коломієць.

Та цим студенти-механіки не надто переймаються, мовляв, за межі села не виїжджатимуть і вже збирають гроші на нові деталі. А ще автоконструктори мріють отримати посвідчення водіїв. Бо ні в кого з них поки що немає водійських "прав".

Джерело: 
Вінницькі новини