Куди вінничанам скаржитися, якщо у під’їзді не проводять дезінфекцію

Розділ новин: 

Наприкінці минулого тижня у Вінниці почали дезінфікувати під’їзди багатоповерхівок. Департамент житлового господарства міськради посилює контроль за роботою управляючих компаній та ОСББ щодо обробки під’їздів будинків спецзасобами. Якщо дезінфекція у під’їздах проводиться неналежним чином, вінничани можуть поскаржитися.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Управляючі компанії, які обслуговують 1214 багатоповерхових будинків, розпочали дезінфікувати під’їзди на початку минулого тижня. 20 березня голови 300 будинків ОСББ отримали 5100 спеціальних таблеток дезінфікуючого засобу «Санідез» для того, щоб мати можливість налагодити санобробку у своїх будинках. У деяких багатоповерхівках мешканці самостійно взялись за санітарну обробку.

«Інформацію щодо обробки під’їздів у будинках, які обслуговують управляючі компанії, має бути відома уповноваженому по будинку. Саме він має бути першим, в кого мешканці запитують про обробку під’їздів. Якщо «уповноважений» підтверджує, що дезінфекція не проводилась, то я рекомендую мешканцям телефонувати в управлінську компанію що обслуговує будинок або до нашого департаменту за номером 59-52-19», - каже директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Щодо прибирання в будинках, де створено ОСББ, то дезінфекція – це зона відповідальності безпосередньо голови об’єднання співвласників багатоповерхового будинку. «Засоби дезінфекції представникам ОСББ ми роздали на минулому тижні безкоштовно. Незабаром ми продовжимо роздавати їм дезінфікуючі таблетки. Про це голови ОСББ будуть повідомлені додатково. Плануємо роздати ще 2000 одиниць спецзасобу», - додав Фурман.

Джерело: 
Вінницькі новини