Корольчук про дороги на Вінниччині: наші люди другу добу не сплять, чистять дороги

Розділ новин: 

 На Вінниччині траси для усіх видів транспорту вже розблоковані. Працівники вночі та вдень розчищають дороги від снігу.

Про це 19 грудня повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук,передає Вiнниця.info

«На сьогоднішній день забезпечено повний проїзд транспорту по дорогах області. Виникли проблеми на прикінці вчорашнього дня, 18 грудня. Нами було обмежено частково рух по трасі М-12. В 3 години ночі рух транспорту відновився.

Приблизно з 10 - 11 години вечора був перекритий рух транспорту по М-21 - від кордону Житомирської області до села Марківка. Станом на 11 годину рух повністю забезпечено», - каже І. Корольчук.

За його словами для чищення доріг задіяли 186 одиниць техніки та близько 260 робітників. Станом на 9 ранку було використано порядка 4,5 тисячі тон піско-соляної суміші. Впринципі з цією негодою ми справилися, але є ще над чим працювати», - зазначив І. Корольчук.

Також він відмітив, що працівники Служби автомобільних доріг працюють в цілодобовому режимі.

"Деякі люди, працівники, особливо, які працюють з машинним механізмом на лінії з вчорашнього дня навіть не лягали спати, не були дома. Хоча ми намагаємося давати хоча б 2-4 годинки на відпочинок», - каже І. Корольчук.

 

 

Джерело: 
Вінницькі новини