Колишній боєць АТО з Вінниччини започаткував власний бізнес

Розділ новин: 

Повернувшись із війни, боєць АТО Олександр Миронюк з Гайсина, як і чимало побратимів, перебував у пошуках роботи. За допомогою звернувся до центру зайнятості. Однак вирішив не працювати «на когось», а започаткувати власний бізнес. Сферою діяльності чоловік обрав виробництво кондитерських виробів. Як повідомили в прес-службі центру зайнятості, на сьогодні на його невеличкому підприємстві створено п’ять робочих місць, пише NaПарижі, передає «Вінницькі новини».

«До Гайсинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Олександр звернувся за допомогою у пошуку роботи у вересні 2018 року. Серед послуг, які запропонували, чоловіка зацікавила можливість отримати одноразову допомогу для започаткування підприємницької діяльності. Захистив бізнес-план в центрі зайнятості отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю. Він взяв в оренду кондитерський цех на колишньому заводі продовольчих товарів та розпочав виробництво смаколиків для дітей та дорослих. І уже співпрацює з Гайсинською районною філією Вінницького ОЦЗ в якості роботодавця», - розповіли у прес-службі центру зайнятості.

Загалом минулого року на Вінниччині 30 АТОвців отримали допомогу по безробіттю одноразово для відкриття власної справи.

 «Протягом 2018 року послугами Вінницької обласної служби зайнятості скористались 1717 демобілізованих військових, які брали участь в антитерористичній операції, з них 463 були працевлаштовані за сприяння служби зайнятості», –повідомила директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

Фото ВОЦЗ.

Джерело: 
Вінницькі новини