Калетник «вибив» 5 мільйонів

Розділ новин: 

Кабінет Міністрів виділив для Вінницької області 11,2 млн. гривень, з яких 5 мільйонів на будівництво спорткомплексу у Вінницькому аграрному університеті.

Про це йдеться в розпорядженні Кабміну №472-р від 3 липня 2013 року.

Згідно розпорядження, уряд перерозподілив видатки у сумі 2,138 млрд. гривень, які спочатку планувалось спрямувати на компенсацію знецінених вкладів радянського Ощадбанку.

З цієї суми, Вінницька область отримає у якості субвенції для обласного бюджету 6,2 млн. гривень та 5 мільйонів -  на капітальне будівництво у Вінницькому національному аграрному університеті, ректором президентом якого є депутат Верховної ради Григорій Калетнік.

Практично, єдиним можливим об’єктом цього будівництва є майбутній спорткомплекс, або як його називає сам Калетнік – «Палац спорту».

В одному зі своїх інтерв’ю Григорій Калетник вже розповідав, що для нього виконана проектно-кошторисна документація за 2,5 мільйони гривень, а сам проект потягне щонайменше на 50 мільйонів.

За його словами, це буде сучасна споруда з глядацьким залом на 1200 місць, басейном, волейбольними майданчиками, полем для міні-футболу, тенісними кортами та кількома тренажерними залами.

Отже незабаром, студентам аграрного доведеться ділити територію університету з будівельними бригадами.


Джерело: ВИННИЦА.info