За три дні у Вінниці тепло подано у 1012 будинків із 1232, які підключені до централізованої мережі

Розділ новин: 

В понеділок, 10 жовтня, у Вінниці розпочалась подача тепла у багатоквартирні будинки. На сьогоднішній день системи опалення включено у 82%  будинках та у всіх закладах соціальної сфери. 

Станом на 18:00 11 жовтня у Вінниці з понад 1232 будинків, які опалюються від централізованої мережі, теплоносій подано вже до 1012. 

Найшвидше тепло з’явилось у тих будинках, де в минулі роки в рамках швейцарського проекту по модернізації систем теплопостачання, було замінено мережі, як внутрішньобудинкові, так і зовнішні. Це мікрорайон Тяжилів і вулиці Максима Шимка (колишня К.Маркса) та Антонова (колишній пров.К.Маркса). 

 «В цілому  процес запуску опалення відбувається в робочому режимі. За ці дні відбулось кілька поривів на мережах, але теплопостачальні організації одразу реагують та виконують ремонтні роботи», - розповів в.о. директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Сергій Левченко    

«Кожна багатоповерхівка має свої особливості внутрішньої мережі. Інколи ми зустрічаємо розбалансовані системи, які утворюються, коли хтось із сусідів самостійно робить якісь зміни у мережі на території свого житла, і це часто негативно впливає на роботу опалення всього будинку. Також, через застарілі мережі, трапляються пориви трубопроводів. Тому відповідні служби працюватимуть без вихідних, щоб відрегулювати роботу внутрішньобудинкових систем опалення і тепло було подане до всіх квартир», - розповів в.о. директора департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.

Робота по включенню опалення в будинках триває. Далі усі служби будуть усувати локальні проблеми, які з’являтимуться по окремих будинках. Спеціалісти теплопостачальних організацій разом із представниками ЖЕКів працюватимуть безперервно, щоб якомога швидше подати тепло до будинків. ​

Джерело: 
Вінницькі новини