За пропозицію хабара патрульним вінничанин заплатить 8,5 тис гривень штрафу

Розділ новин: 

Вінницький міський суд визнав винним 54-річного чоловіка, який порушивши правила дорожнього руху, пропонував патрульному 200 гривень хабара. Про це повідомляє пресслужба суду.

У ході судового засідання було встановлено, що в середині квітня 2019 року поліцейські зупинили водія, який здійснював маневри по вулиці Князів Коріатовичів, що у місті Вінниця без попереджувальних сигналів при початку руху та при змінні його напрямку. Аби уникнути відповідальності, чоловік запропонував патрульним 200 гривень.

Обвинувачений свою вину визнав повністю, розкаявся та просив суд суворо його не карати.

"При обрані виду та міри покарання обвинуваченому, суд взяв до уваги характер та ступінь суспільної небезпеки вчиненого злочину, що відноситься до категорії злочинів середньої тяжкості, особу обвинуваченого, що вперше притягується до кримінальної відповідальності, позитивно характеризується, суд також врахував його поважний вік, стан здоров’я, сімейні обставини, а саме те, що на його утриманні перебуває неповнолітня дитина", - повідомляє пресслужба Вінницького міського суду.

У результаті обвинуваченому призначено штраф у розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян - 8500 тисяч гривень.

Джерело: 
Вінницькі новини