За останні п’ять років у Вінниці відремонтували майже 40 кілометрів доріг

Розділ новин: 

У різних мікрорайонах приватної забудови Вінниці за останні п’ять років активно проводились роботи на умовах співфінасування. За цей час збудували 9,6 кілометрів мереж водопроводу та 24,1 кілометрів мереж каналізації. Також провели капітальний ремонт ділянок доріг загальною протяжністю 37,7 км.

Про це 7 серпня розповів міський голова Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання вінничан.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, з 2007 року у місті діє програма співфінансування для мешканців вулиць приватної забудови. За цією програмою прокладаються централізований водопровід та мережі водовідведення у приватному секторі, асфальтуються дороги.

«Якщо говорити про останні п’ять років, то по програмі співфінансування замінено близько 10 кілометрів мереж водопроводу і 24 кілометри мереж каналізації. А також було проведено ремонт доріг приватного сектору: заасфальтовано ділянки доріг на 119 вулицях загальною протяжністю 37,7 км. Щоб отримати всю консультаційну та організаційну допомогу щодо участі у цій програмі, можна звертатися до свого квартального комітету або в Асоціацію органів самоорганізації населення міста Вінниці за телефоном 59-51-84», – каже Сергій Моргунов.

Також міський голова зазначив, що з кожним роком кількість заявок на асфальтування вулиць від мешканців приватного сектору зростає та подякував вінничанам за активну участь у розвитку своєї вулиці.

Нагадаємо, за останні п’ять років у Вінниці провели ремонт на 180 прибудинкових територіях.

Джерело: 
Вінницькі новини