Заступник «губернатора» Ігор Івасюк став депутатом Вінницької мерії

Розділ новин: 

У зв’язку з припиненням депутатських повноважень Віталія Погосяна, депутатом Вінницької міської ради став Ігор Івасюк. Постанову про реєстрацію депутата на сесії міської ради 22 травня зачитав голова міської виборчої комісії Дмитро Шевчук.

«Постанова від 12 березня про призначення депутатом Вінницької міської ради Івасюка Ігоря Дмитровича, обраного на черговий виборах депутатів місцевих рад 25 жовтня… включеного до Вінницької міської організації політичної партії Блок Петра Порошенка під номером 14. Видати депутатське посвідчення встановленого зразка», - зачитав Шевчук.

Нагадаємо, в лютому виконком Вінницької міської ради прийняв рішення Про дострокове припинення повноважень депутата Вінницької міської ради 7-го скликання Погосяна В.В.

Як повідомляла редакція Вiнниця.info, колишнього директора департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради Віталія Погосяна призначили першим заступником голови Харківської ОДА.

Як відомо, наприкінці минулого року, двоє депутатів Вінницької міської ради достроково склали повноваження в зв’язку з призначеннями на посади. В міськраду за списками зайшли Сергій Кушнір та Дмитро Мира.

Джерело: 
Вінницькі новини