Жителі віддалених районів Вінниці не можуть дістатись до продуктових магазинів. Написали петицію

Розділ новин: 

30 березня вінничанин зареєстрував звернення до міської ради з проханням забезпечити доступ до різних типів товару у віддалені мікрорайони Вінниці. Автор зазначає, що у зв’язку зі змінами роботи транспорту, який перейшов на перевезення виключно працівників критичної інфраструктури за довідками, в окремих точках міста почалися проблеми з доступом до товарів. Чоловік пропонує або ввести систему одноразових проїзних на час карантину, щоб люди могли їздити за продуктами, або провести окремі перемовини зі службами доставки міста.

«В зв’язку з останніми обмеженнями в роботі громадського транспорту виникає проблема в продуктовому та інших забезпеченнях жителів районів з погано розвиненою інфраструктурою.

До прикладу можу привести район Бучми. Жодного супермаркету, лише один більш-менш середній магазин, в якому більшість необхідних продуктів «зникає» з полиць за лічені години або день, на весь район. Можливості ж добратися до якого-небудь супермаркету, в зв'язку з обмеженням транспорту, ‒ немає.

Доставка продуктів також неможлива через наявні служби доставки, оскільки вони, в основному, доставляють лише до вулиці Привокзальна.

Тому владі, щонайменше, слід провести перемовини зі службами доставки або зробити одноразові проїзні на час карантину, щоб люди могли з’їздити за продуктами», ‒ йдеться в тексті звернення.

Наразі звернення набрало лише 3 підписи. Аби його розглянули в міській раді, потрібно, аби петиція зібрала 350 голосів.

Раніше у Вінниці просили переглянути обмеження в роботі ринків та «Нової пошти».

 

Джерело: 
Вінницькі новини