Екс-даївця з Вінниччини в анексованому Криму засудили до 5 років колонії

Розділ новин: 

Екс-начальника Могилів-Подільського ДАІ Романа Калантирського, який зрадив присязі та перейшов на бік держави-агресора, суд анексованого Криму визнав винним у отриманні хабаря та засудив до 5 років виправної колонії суворого режиму.

Про це 33 каналу повідомили місцеві громадські активісти.

Слід зазначити, що наші журналісти першими провели розслідування та розповіли читачам про Романа Калантирського, який довгий час очолював ДАІ у місті та районі. І лише в 2015 році звільнився та виїхав до окупованого Криму, де нині служить у взводі супроводу в Севастополі. Він внесений до бази «Миротворець», а зі своїми родичами та кумами з Вінниччини продовжує зустрічатись на своїй території. Що змусило чоловіка, в якого була стрімка кар’єра, стати зрадником, важко сказати. Натомість знайомі стверджують, що то щирі ідеологічні погляди.

Якщо пошукати в Інтернеті, то прізвище цієї особи фігурує у групах, де водії скаржаться на хабарників в Україні.

А влітку 2015 року він звільнився та виїхав у Миколаївську область, де працював старшим інспектором взводу. Невдовзі «губить» український паспорт, отримує новий та тікає в окупований Крим (вересень 2015 р.) Там даїшник здає один з українських паспортів, отримує російський та йде працювати в звичну структуру ГІБДД РФ. Мав звання капітана поліції.

Як бачимо, вірність окупантам обернулась для нашого земляка не надто добре. Й наявність трьох паспортів — українського, молдовського та російського його теж не врятували.

Джерело: 
Вінницькі новини