Експорт до Росії відновили 60 вінницьких підприємств

Розділ новин: 

Постачання продукції до Росії відновили три чверті вінницьких експортерів, однак підприємства харчової та переробної галузей все ще мають проблеми.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Вінницької ОДА Андрій Гижко.

"Якщо у серпні - на початку вересня був період, коли вся продукція, яка йшла з України, була заблокована, то наразі наші будматеріали, електротовари та продукція машинобудування після двох-трьох днів простою на митниці за призначенням таки потрапляють. З підприємствами харчової та переробної галузей зрушень наразі немає", - повідомив посадовець.

За його словами, список "ризикових" експортерів суттєво скоротився,повідомляє Укрінформ

"Із 83 вінницьких підприємств, продукція яких раніше викликала підозри у "Росспоживнагляду", поновили постачання до РФ 60 суб’єктів господарювання", - зазначив Гижко.

Разом із тим, в зоні ризику залишаються 22 підприємства області, які до цього постачали росіянам кондвироби, а також продукцію м’ясопереробки і тверді сири. Відтак перспектива звільнення все ще тяжіє над 1200 працівниками вінницьких кондфабрик корпорації "Рошен" та ще 500 працівниками заводів з переробки молока та м’яса.