Для підлітків Вінниччини доступний «мілітарний» літній табір

Розділ новин: 

Урядова організація «Національно-патріотичне виховання», Департамент Патрульної Поліції України та Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації вперше проводитимуть Всеукраїнський дитячий поліцейський табір «Вартові безпеки», пише "iVin", повідомляють "Вінницькі новини".

Підлітки 14-16 років з Вінниччини також можуть потрапити до табору, виконавши умови відбору.  А саме: дитина має створити відеоролик про вирішення певної важливої соціальної проблеми, що стосується особистої безпеки дитини та її оточення.

На вінничан, які потраплять на Донеччину у липні, чекають тренінгові заняття з безпечної поведінки; заняття спортом та відпочинок біля моря; здобуття базових навичок тактичної підготовки; основи надання домедичної допомоги; пізнавальне спілкування з поліцейськими; захоплюючий збір-похід тощо.

Всеукраїнський табір «Вартові безпеки» спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, наголошують організатори.

Джерело: 
Вінницькі новини