Депутат запідозрив ПлатінумБанк та ФінБанк у співпраці із сепаратистами

Розділ новин: 
«Фінбанк» та «Платинум банк» може бути причесним до фінансування сепатистських рухив в Україні. Так вважає народний депутат Сергій Міщенко. На своїй сторінці у Фейсбук він написав, що  звернувся до Служби Безпеки України та Міністерства доходів і зборів з вимогою перевірити можливу причетність банків «Фінбанк» та «Платинум банк» до фінансування сепаратистських рухів в Україні.
За словами політика "бізнес-група Бориса Кауфмана та Олександра Грановського, якій належать згадані банки, продовжує контролювати ряд стратегічних об’єктів в Україні, і є всі підстави вважати, що прибутки від їх діяльності спрямовуваються на рахунки сімї Віктора Януковича".
"Тільки за останній період в пресі з’явилась велика кількість повідомлень про зв'язок бізнесменів Бориса Кауфмана та Олександра Грановського і структур, якими вони управляють зі старшим сином Януковича Олександром", - стверджує Сергій Міщенко, очевидно, маючи на увазі інформаію, що Кауфман та Грановський взяли для аеропорта "Бориспіль" 20 мільйонній кредит у банкові сина Януковича. Депутат підозрює, що згадані бізнесмени причетні до фінансування сепаратистських рухів і воєнізованих угрупувань на сході та півдні країни.
"Російські ЗМІ повідомили, про заяву Януковича, що бізнесмени зі сходу і півдня України озброюють за останнім словом техніки бойовиків і роблять все, щоб відірвати від України південні і східні області", - написав політик і зазначив, що "відповідні компетентні органи жодним чином досі не реагують і не виявляють бізнес-угрупування, діяльність яких підриває цілісність України і наносить непоправної шкоди національним інтересам".
Джерело: 
Вінницькі новини