Двоє працівників Шаргородського сектору ДСНС отримали нові квартири

Розділ новин: 

У четвер, 11 січня, при  Шаргородському районному секторі Головного Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області  введено в дію дві службові однокімнатні квартири для працівників даного підрозділу.

Привітати з новосіллям працівників підрозділу ДСНС Шаргородського району завітала і голова районної державної адміністрації Катерина Кедик: «Кожна людина мріє про власне затишне і комфортне житло, в якому  вона зможе  відчувати себе зручно, яке дійсно стало б рідною домівкою. Тим більше, житло потрібно рятувальникам – людям складної і небезпечної професії, успішна робота яких в першу чергу залежить від надійного тилу».

Також, очільниця району зустрілась із начальником Головного Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Русланом Шевчуком, який також привітав колег-новоселів з отриманням власного помешкання. В ході зустрічі обговорено ряд питань, які стосувались  організації забезпечення умов для належної роботи рятувальних служб району.

Почесне право перерізати стрічки перед входом у нові квартири надано начальнику Головного Управління ДСНС у Вінницькій області Руслану Шевчуку.

Оглянувши затишні оселі представники області та району подякували особовому складу районного сектору  ГУДС НС за проведену роботу.

Варто зазначити, що дані однокімнатні помешкання було облаштовано  за сприяння обласної, районної та міської влади. На виконання усіх ремонтно-будівельних робіт  на даних об’єктах було залучено кошти партнерів  на загальну суму майже 100 тис. грн.

Джерело: 
Вінницькі новини