Гройсману показали, як на Вінниччині навчають майбутніх зварників

Розділ новин: 

Сьогодні, 10 червня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман побував з робочою поїздкою на Вінниччині, зокрема ознайомився з роботою Немирівського професійного ліцею, передає кореспондент Depo.Вінниця, пишуть "Вінницькі новини".

Серед професій, які отримують учні ліцею, особливу увагу прем’єра привернули "Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах", "Електрогазозварник". Враховуючи попит на ринку праці , навчальний заклад розширює прийом  учнів на ці спеціальності. За кошти освітньої субвенції (2,3 млн грн) і обласного бюджету  (1 млн грн) в ліцеї придбали сучасне обладнання для зварювання.

"Для мене, як для голови уряду, розвиток профтехосвіти завжди був ключовим питанням, Не вперше бачу подібні майстерні і дуже радий, що наші діти мають можливість здобувати знання і вміння на сучасних тренажерах. Це запорука високої кваліфікації, а отже затребуваності на ринку праці", - сказав Гройсман у розмові з колективом ліцею.

Спілкуючись з пресою, Гройсман наголосив, що зайнятість населення і створення нових робочих місць завжди були в полі зору очолюваного ним уряду, як і підготовка робітничих кадрів, без яких неможливий розвиток економіки. Прем’єр додав, що середній клас в його розумінні, це і лікар, і вчитель, і вермер, і пдіприємець, і висококваліфікований робітник. 

Джерело: 
Вінницькі новини