Готель «Південний Буг» біля фонтану Roshen перетворять на багатофункціональний центр

Розділ новин: 

У Вінницькій міській раді ухвалили рішення надати компанії «АГРО ДЕЛЬТА ПЛЮС» дозвіл на реконструкцію готелю «Південний Буг», розташованого за адресою: площа Героїв Чорнобиля, 1, неподалік фонтану Roshen, під багатофункціональний центр. В міськраді передали підприємству містобудівну документацію, де зазначено умови та обмеження, яких компанія має дотриматись під час планування робіт з переоблаштування готелю.

Про це йдеться у відповідному рішенні, опублікованому на сайті Вінницької міської ради.

Також, згідно з рішенням міськради, замовник (компанія «АГРО ДЕЛЬТА ПЛЮС») має:

  1. Розробити проектну документацію та затвердити її в установленому порядку;
  2. Протягом 10 робочих днів після початку будівництва об’єкта звернутися до виконавчого комітету Вінницької міської ради із заявою про визначення розміру пайової участі щодо об’єкта будівництва, до якої додаються документи, які підтверджують вартість будівництва об’єкта.
  3. До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документу, що надає право на виконання вищезазначених робіт в департаменті архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13. 04. 2011 р. № 466 (зі змінами від 26 серпня 2015 р. № 747) з наступним прийняттям об’єкту до експлуатації в установленому законодавством порядку.

 

 

Проконтролювати виконання даного рішення доручили заступнику міського голови Сергію Матусяку.

Джерело: 
Вінницькі новини