В McDonald’s виділили кошти на закупівлю захисних засобів для двох вінницьких лікарень, де лікують дітей з COVID-19

Розділ новин: 

1 червня в компанії McDonald’s передали до Фундації «Дім Рональда МакДональда» 1 мільйон гривень на допомогу лікарням, де лікують хворих на COVID-19 дітей. Таку допомогу виділили для 21-ї лікарні, серед яких – дві вінницькі: Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня та Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня. Кошти підуть на закупівлю засобів захисту.

Про це повідомляють в пресслужбі компанії McDonald’s.

Небайдужим громадянам теж пропонують долучитися до акції. Зробити це можна на сайті Фундації «Дім Рональда МакДональда». Всі надіслані кошти підуть до загальної суми допомоги, яку вже виділили в компанії.

«Ми допомагаємо громадам, у яких працюємо: McDonald’s підтримує Фундацію «Дім Рональда МакДональда» вже п’ять років, і за цей час ми передали 35 млн грн на розвиток сімейно орієнтованої медицини, завдяки чому родини можуть перебувати з дітьми під час лікування. Цього разу ми вирішили додатково пожертвувати гроші на потреби лікарень, у яких лікуються діти з діагнозом COVID-19. Ми поетапно виходимо з карантину, але коронавірус ще не відступив, і нам треба пам’ятати, що все ще є люди, які потребують нашої допомоги», — розповідає про благодійну допомогу генеральна директорка McDonald’s Юлія Бадрітдінова.

Як повідомляють в пресслужбі компанії, Фундація «Дім Рональда МакДональда» в Україні з 2016 року працює над упровадженням принципів сімейно орієнтованої медицини, допомагаючи батькам бути поруч зі своїми дітьми під час тривалого лікування. З цією метою Фундація будує сімейні кімнати, де створює комфортні умови для того, щоб батьки могли відпочити, відновити сили та приділити час спілкуванню і грі з дитиною в атмосфері, яка не нагадуватиме про лікування.

«Ми знаємо, як важливо підтримувати одне одного в скрутні часи, і дуже раді, що в нас є така можливість. Фундація «Дім Рональда МакДональда» вже передала сумарно понад 1000 захисних наборів для лікарів у п’яти лікарнях, де працюють наші сімейні кімнати. Завдяки додатковій пожертві компанії McDonald’s ми зможемо підтримати медичні установи практично по всій країні. Щиро радіємо, що можемо бути корисними для наших лікарів у боротьбі з пандемією», — коментує отримання матеріальної допомоги директорка Фундації Галина Соловей.

Варто зазначити, що минулі роки в червні, до Дня захисту дітей, в McDonald’s традиційно проводили благодійну кампанію «Долонька Щастя», щоб зібрати фінансову допомогу й передати Фундації «Дім Рональда МакДональда», яка допомагає батькам і дітям бути разом у лікарнях. Цього року, зважаючи на те, що ресторани закриті для відвідувачів, програма «Долонька Щастя» розпочнеться пізніше.

Повний перелік лікарень, куди піде допомога, яку виділили в McDonalds:

1. КНП «Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня Вінницької обласної ради»;

2. КНП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» Волинської обласної ради;

3. КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № 6» Дніпровської міської ради;

4. КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня»;

5. КНП «Обласна дитяча лікарня» Закарпатської обласної ради;

6. КНП «Міська дитяча лікарня №5» Запорізької міської ради;

7. КНП «Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

8. КНП «Київська міська дитяча клінічна лікарня №1» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

9. КНП Київської обласної ради «Київська обласна дитяча лікарня»;

10. КНП Київської обласної ради «Київська обласна дитяча лікарня №2»;

11. КНП «Кременчуцька міська дитяча лікарня»;

12. КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» Сумської міської ради;

13. КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»;

14. КНП Харківської обласної ради «Обласна дитяча інфекційна клінічна лікарня»;

15. КНП Харківської обласної ради «Обласна дитяча клінічна лікарня»;

16. КНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»;

17. КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» Чернігівської обласної ради.

Партнерські Лікарні:

1. Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» МОЗ УКРАЇНИ. Київ»;

2. КНП ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ»»;

3. КНП «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня»;

4. КНП Сумської обласної ради «Обласна дитяча клінічна лікарня».

Джерело: 
Вінницькі новини