В селі на Вінниччині планують добудувати дитсадок. Там на черзі в ДНЗ більше 100 дітей

Розділ новин: 

В Сутисках Тиврівського району планують добудовувати дитсадок за співфінансування Державного фонду регіонального розвитку. 20 травня заступник голови облдержадміністрації Олександр Піщик та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко відвідали ДНЗ «Пролісок» смт. Сутиски Тиврівського району.

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності Вінницької облдержадміністрації.

З поточною ситуацією та планами реконструкції дошкільного навчального закладу ознайомив селищний голова Леонід Дідух. Він також поінформував про потреби населення в охоплені дітей дошкільною освітою.

За словами Леоніда Дідуха, на сьогодні із 310 дітей дошкільного віку в існуючому ДНЗ навчається і виховується 189 дітей, на черзі перебуває 121 дитина. Тобто, реалізація цього проєкту дозволить створити сучасний дошкільний навчальний заклад на 320 місць та задовільнить потреби дошкільнят селища.

Тож основною метою даного проєкту є проведення робіт з реконструкції існуючого приміщення та забезпечення оптимальних умов для розміщення дитячого закладу, яку завдяки фінансуванню з державного фонду регіонального розвитку та співфінансуванню з місцевого бюджету вдасться реалізувати до кінця наступного року.

Джерело: 
Вінницькі новини