В ОТГ на Вінниччині видаватимуть закордонні паспорти, ID-картки та реєструватимуть земельні права

Розділ новин: 

Краснопільська сільська ОТГ Вінниччини розпочала функціонувати наприкінці 2017 року і вже за два роки облаштувала сучасний Центр надання адміністративних послуг

Учора, 19 листопада, урочисто відкрили ЦНАП Краснопільської сільської ОТГ Вінниччини. Про це повідомляє пресслужба Вінницької ОДА.

У ЦНАПі громади облаштовано 7 робочих місць, одне з них - віддалене. Тут надаватимуть 140 видів послуг, а в перспективі їх кількість буде збільшуватись. Краснопільська сільська рада повністю упорядкувала прилеглу територію ЦНАПу,  нині облаштовується робоче місце адміністратора у Нараївському старостинському окрузі.

Також Краснопільська ОТГ першою на Вінниччині підписала Меморандум про співпрацю із  Держгеокадастром та матиме можливість надавати послуги з реєстрації земельних прав.

"Коштом ОТГ ми придбали робочу станцію з виготовлення закордонних паспортів та ID – карток, це послуга, яку ми можемо надавати мешканцям громади та сусідніх населених пунктів, адже поряд Черкаська область і окремі села розташовані ближче до нас, ніж до обласних чи районних центрів.  Крім того,  забезпечено послуги  державної реєстрації майнових прав, фізичних та юридичних осіб, соціальні послуги, надаватимуться і послуги Пенсійного фонду та  Центру зайнятості. Громада уклала угоду про співробітництво із Державною міграційною службою у Вінницькій області, а також планує надавати послуги із правової допомоги мешканцям ОТГ", - зазначила державний реєстратор фізичних, юридичних осіб та громадських формувань Краснопільського ЦНАП Оксана Шиндер.

За словами голови Краснопільської сільської ОТГ Катерини Романенко – на облаштування належного ЦНАП  громада витратила близько 300 тис грн  з  місцевого бюджету,  вдалося  залучитись і підтримкою спонсорів, які профінансували  капітальний ремонт приміщення сільської ради. Програма "U-LEAD  з Європою" повністю забезпечила приміщення комп’ютерною технікою, обладнанням та меблями.

"До об’єднання ми не могли мріяти про такий рівень послуг в громаді. В ході реалізації ідеї з облаштування ЦНАПу ми виконали всі вимоги міжнародних донорів, було важко, адже це високі стандарти. Всі працівники отримали відповідну кваліфікацію і ось маємо результат", - зауважила голова сільської ради.

Краснопільська сільська ОТГ розташована  на міжнародній трасі М12, має гарне сполучення із сусідніми територіями, тож  тут сподіваються на велику завантаженість Центру надання адміністративних послуг, а в майбутньому планують  відкрити віддалені робочі місця ЦНАП у старостатах громади.

Нагадаємо, що на початку осені 2019 року у вінницькому Прозорому офісі нацгвардієць врятував жінку. Подібний випадок стався торік у центральному відділенні Прозорого офісу Вінниці.

 

Джерело: 
Вінницькі новини