В наступному році депутати Вінницької облради голосуватимуть «двома пальцями»

Розділ новин: 

В 2019 році у Вінницькій облраді планують удосконалити систему голосування «Рада», щоб унеможливити кнопкодавство. Для цього депутатам закуплять планшети і голосуватимуть вони, натискаючи кнопки двома пальцями. Модернізація системи голосування в наступному році обійдеться 2,3 млн. гривень.

Про це під час прес-конференції 13 грудня повідомив голова Вінницької облради Анатолій Олійник, пише Вiнниця.info.

«З самого початку ми розуміли, що є проблематика з чесністю під час голосування і прийняття рішень. Про це ми говорили, звертались у відповідні органи, чи дана система захищена від якогось зовнішнього втручання. Захищена. Звертались до розробників з питанням, чи є можливість унеможливити «піаніно».

Всі прихильники, щоб ми навели тут порядок. Я узгодив питання з розпорядником коштів (облдержадміністрацією), щоб виділити кошти і модернізувати нашу систему «Рада», для голосування двома пальцями. Плюс синхронізувати систему голосування до індивідуального планшета, де разом з електронною поштою, на які ми направляємо матеріали депутатам, можна було користуватись планшетом при індивідуальному паролі, вході. Ті зміни, які поступають на комісії, вже будуть в планшеті, ті зміни, які в сесійній залі оголошуються біля мікрофону, голосуємо натискаючи двома пальцями. Даний проект рішення мною внесений, зареєстрований. Для модернізації системи «Рада» на 2019 рік виділено 2,3 млн. гривень, щоб унеможливити кнопкодавство. Плюс на закупку планшетів і підведення комунікацій. Будемо робити все, щоб завершити цю роботи в першому півріччі 2019 року», - сказав Анатолій Олійник.

Винница.info: В наступному році депутати Вінницької облради голосуватимуть «двома пальцями»

 

 

Джерело: 
Вінницькі новини