В «Дасторі» планують розмістити кінотеатр і супермаркет «Сільпо»

Розділ новин: 

У Вінниці проводять реконструкцію торгового центру «Дастор», що на проспекті Юності, 18. Після ремонту заклад матиме назву «S) mall». Там планують розмістити супермаркет «Сільпо», а також сучасний кінотеатр і фітнес-центр.

Про це повідомляють в компанії UTG.

«В рамках робіт щодо заповнення нового ТЦ брокерами компанії підписаний договір з українською мережею «Сільпо». Продовольчий супермаркет площею 2 500 м 2 стане першим якорем S) mall. За словами директора компанії UTG Євгенії Локтіонової, другим якірним орендарем нового ТЦ стане сучасний кінотеатр», – йдеться на сторінці компанії.

В оновленому ТЦ S) mall також будуть розміщені найбільш затребувані оператори. Крім продуктового супермаркету «Сільпо», буде також універмаг товарів для дітей, а також магазинами одягу і взуття, кафе і популярним рестораном. Також тут розміститься сучасний кінотеатр і фітнес-центр.

Довідка S) mall:

Загальна площа оновленого ТЦ складе 15 000 м2, з яких 9 500 - торговельні приміщення і 2 000 м2 відведено під офіси. Завершення робіт по реконцепції заплановано на 1 квартал 2021 року.

Джерело: 
Вінницькі новини