Вінниччина утримує «бронзу» за рівнем промислового виробництва

Розділ новин: 

Індекс промислового виробництва у Вінницькій області за січень-вересень 2013 складає 113,1% (по Україні – 94,8%).

Про це повідомляє головне управління статистики у Вінницькій області.

Згідно повідомлення, серед регіонів України, Вінниччина посідає 3 місце по темпах зростання промислового виробництва за дев’ять місяців 2013 року. Кращий результат за цей же період показали лише Житомирська область (115,7%) та м. Севастополь (114,2%).

Зростання обсягів виробництва промислової продукції за січень–вересень 2013 року в порівнянні з відповідним періодом минулого року спостерігається в добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 10,4%, в переробній промисловості – на 12,5%, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 15,1%.

В переробній промисловості пріоритетним напрямком, що має основний вплив на формування загального індексу промислового виробництва області є харчова промисловість, яка за січень–вересень 2013 року збільшила випуск продукції у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 16,5%.

Зростання обсягів простежується у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – в 1,3 рази, у виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів – в 1,9 рази, у виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування – на 3,7%.

 

Джерело: Вінницькі новини