Вінничан та гостей міста запрошують на святкування Дня українського козацтва

Розділ новин: 

У суботу, 14 жовтня, Вінницький козацький полк імені Івана Богуна спільно з Вінницьким обласним Центром народної творчості, а також за  підтримки Управління культури і мистецтв Вінницької обласної державної адміністрації, запрошують вінничан та гостей міста на святковий концерт з нагоди Дня українського козацтва  «Ми славу козацьку несем у віки».

Відзначити славні звитяги предків та сучасних захисників з усієї Вінниччини з’їдуться представники творчих колективів. Під час святкування відбудеться посвята в козаки й козачки молодого покоління Вінницького козацького полку ім. Івана Богуна.

На майдані Небесної Сотні співатимуть творчі колективи з Барського, Бершадського, Вінницького, Гайсинського, Іллінецького, Могилів-Подільського, Погребищенського, Мурованокуриловецького, Немирівського, Тростянецького, Чернівецького, Шаргородського та Тиврівського районів.

На завершення гості свята матимуть змогу оцінити майстерність юних козаків – вихованців школи козацького бойового гопака «Козаки Вінця».

Таким чином, усі бажаючі відсвяткувати Покрову та День українського козацтва і Захисника України по-козацьки матимуть змогу долучитись до проведення заходів на майдані Небесної Сотні, що розпочнуться о 16:00 
14 жовтня.

Джерело: 
Вінницькі новини