Вінничанка спробувала відсудити аліменти у чоловіка, який заробляє майже півмільйона на місяць

Розділ новин: 

Вінничанка подала позов до суду, аби "дисциплінувати" колишнього чоловіка та батька спільної дитини, який нині займає високу посаду на державному підприємстві "Одеський морський порт". Про це інформує Depo.Вінниця із посиланням на рішення Вінницького міського суду за цивільним позовом щодо стягнення аліментів.

Як вбачається із матеріалів справи, відповідач працює заступником директора з правових питань ДП "Одеський морський торговий порт".

Його шлюб із вінничанкою був зареєстрований у 2007 році, у подружжя народився син, який зараз проживає із мамою, перебуває на повному її утриманні. Чоловік натомість нестабільно перераховує частину коштів із заробітної плати на утримання спільної дитини.

"Як встановлено в судовому засіданні та не заперечується сторонами, відповідач працює заступником директора з правових питань ДП "Одеський порт" та за період з 01.01.2017 року по 30.11.2017 року отримав дохід в розмірі 4 млн. 990 тис. грн. Тобто в середньому за один місяць дохід відповідача склав 453 652 грн. Аліментів на утримання інших дітей відповідач не сплачує", – йдеться у судовому документі.

Крім того, в суді встановили, що у відповідача є і автомобіль (Hundai Sonata 2014 року випуску), вартістю 717 тис.грн. Також відповідач має на праві власності кімнату загальною площею 16 кв. м та квартиру загальною площею 68.1 кв.м,, квартиру загальною площею 48.1 кв.м в м. Вінниці.

Із 2015 по 2017 роки відповідач перераховував щомісяця по трохи більше, ніж 1 тис.грн. аліментів.

Жінка звернулася до суду, оскільки ця сума є замалою для дитини, яка відвідує гуртки та секції тощо. Позивачка переконана, що розмір аліментів має бути необхідним та достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини.

Відтак, суд частково задовольнив позовні вимоги, встановивши чітку та фіксовану суму аліментів, яку відповідач має сплачувати до того, як їхня спільна дитина досягне повноліття. Ця сума складатиме не менше 50% встановленого законом прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Додамо, що станом на сьогодні, в Україні прожитковий мінімум на дитину вікoм від 6 до 18 років становить 1 860 гpн., а на дитину до 6 років - 1 492 грн..

Джерело: 
Вінницькі новини