Вінничани, які мають елітні автомобілі, заплатили 2,7 млн грн. транспортного податку

Розділ новин: 

За чотири місяці 2020 року вінницькі власники елітних та дорогих автомобілів сплатили до місцевого 2 мільйона 711,0 тисяч гривень транспортного податку.

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області.

Зазначена сума на 495,9 тисяч гривень або на 22,4 відсотка більша від запланованого. Разом із тим, порівняно з відповідним періодом минулого року, сума сплаченого податку зменшилась на 171,3 тисяч гривень або майже на 6 відсотків. Це пояснюється законодавчим скороченням переліку авто, що підлягають оподаткуванню з більш ніж 3,5 сотень до майже 170 одиниць.

Транспортний податок 100-відсотково зараховується до місцевих бюджетів. Згідно з законодавством України транспортним податком оподатковуються легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких перевищує 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового (звітного) року. Ставка транспортного податку – 25 тисяч гривень на рік за одне таке авто.

Щодо елітних марок авто за які найчастіше фізичні особи – мешканці Вінниччини сплачували транспортний податок, то у цьому Mercedes-Benz, різні марки Porsche, Land Rover та BMW.

Джерело: 
Вінницькі новини