Вінничани тепер можуть контролювати витрати та історію поповнення муніципальних карток – створили додаток

Розділ новин: 

«Вінницякартсервіс» створив зручний додаток для смартфонів, за яким вінничани можуть контролювати витрати муніципальної картки, а також переглядати історію поповнення.

Про це повідомляє «Вінницякартсервіс».

«Завантажуйте мобільний додаток е-квиток Вінниці, підключайте Муніципальну чи банківську картку:

  • контролюйте свої витрати;
  • переглядайте інформацію про поповнення карток та поїздки: час, вид транспорту, пересадки;
  • перевіряйте залишок коштів на муніципальних картках.

 

За посиланням у QR-коді ви знайдете інформацію про те, як додати МКВ та де знайти пін-код для реєстрації картки в додатку, а також активні лінки для завантаження», – пишуть в компанії.

Нагадаємо, вінничани можуть поповнювати електронний проїзний – Муніципальну картку, з балансу мобільного рахунку Київстар. Послуга доступна всім абонентам передплаченої форми обслуговування.

Починаючи з 1 травня, оплата за проїзд в громадському транспорті міста здійснюватиметься виключно у безготівковій формі. Оплатити проїзд можна буде за допомогою муніципальних карток вінничанина, безконтактних банківських карток та смартфонів з NFC шляхом прикладання їх до валідатору. Перевірятиме оплату проїзду служба контролю.

«Вінницякартсервіс» дало відповіді на 7 питань, які найчастіше задають вінничани про оплату проїзду муніципальною і банківською карткою.

Джерело: 
Вінницькі новини