Вінничани підписали петицію, в якій просять встановити світлофор на Київській

Розділ новин: 

На сайті електронних петицій зареєстровано звернення в якому Вінницьку міську владу просять встановити світлофор на перехресті вулиць Київська-Стеценка, пише Вiнниця.info

Станом на 11 січня петиція набрала 361 підпис з 350 необхідних і прийнята до розгляду. Публічну відповідь повинні дати до 24 січня.

«Нa перехресті вул. Київськa - вул. Стеценко є пішохідний перехід, який нaйчaстіше і трaнспорт, і пішоходи ігнорують. Через що чaсто відбувaються aвaрії. Сaме нa цьому перехресті знaходиться офісне приміщення "Інфрaкон", де діють різномaнітні дитячо-молодіжні гуртки. Коли діти повертaються додому після зaнять, вони, як і несвідомі дорослі, є під зaгрозою ДТП. Хочемо звернути увaгу, що нa цьому перехресті необхідно встaновити світлофор, який врегулює тa зробить безпечним рух цим нaпрямком»- йшлось в зверненні.

Нагадаємо, нерегульований перехід від Лісопарку до площі Костянтина Могилка став безпечнішим. Раніше там поставили «помаранчевих чоловічків», які звертають увагу водіїв з обох сторін. Нещодавно – додали спеціальне освітлення.

 

Винница.info: Вінничани підписали петицію, в якій просять встановити світлофор на Київській 

 

Джерело: 
Вінницькі новини