Вінничани просять зробити перевезення безпечнішими

Розділ новин: 

Відповідне звернення до міської влади зареєстровано сьогодні, 25 березня, в Єдиній системі місцевих петицій. Автор публікації запевняє, що стан маршрутних перевезень у Вінниці жахливий та пропонує запровадити посаду кондуктора в "маршрутці", повідомляє Vinbazar, передають "Вінницькі новини".

"Вінниця - це дійсно гарне місто, в якому усе ремонтується та будується у тому числі і дороги. Муніципальний транспорт працює просто супер. Але не на усіх маршрутах він є, та у вихідні дні їздить не дуже зручно. Але сідаючи у "маршрутку" зразу розумієш що це просто жах, це і близько не "Європейське місто".

Людина яка за кермом - водій, кондуктор, екскурсовод, якщо хтось не місцевий. Я розумію що перевізники зараз будуть казати що не вигідно ще кондукторові заробітну плату платити. Але що є цінніше за людське життя?.

Я їхала з дитиною у маршрутці водій здачу дав не вірно при цьому спілкувався з кимось по телефону. На зворотньому шляху в іншій маршрутці водій розмовляв з пасажиром який сидів збоку, потім різко загальмував і моя дитина чуть не впала. Шановні перевізники ви набираєте купу людей, грузите як шпроти в банку! Так не можна цінніше ніж людське життя немає нічого!

Шановні вінничани прошу підтримати мою петицію про те щоб водій був тільки водієм і дотримувався правил дорожнього руху та не відволікався на розрахунки з людьми. Необхідно терміново взяти кондукторів на кожен маршрут цього виду транспорта. Щоб кожна поїздка була комфортною та безпечною!" - йдеться в публікації.

Підтримали петицію можна "тут" протягом наступних двох тижнів. 

Джерело: 
Вінницькі новини