Вінничанин просить демонтувати острівець безпеки на перехресті вулиць Пирогова-Блока-Марії Литвиненко-Вольгемут

Розділ новин: 

Вінничанин Сергій Камлук зареєстрував петицію, в якій просить демонтувати острівець безпеки, який розташований на перехресті вулиць Пирогова - О. Блока та Марії Литвиненко-Вольгемут. За словами автора петиції острівець перешкоджає руху транспорту, особливо в години-пік.

«У зв’язку із відсутністю наземного пішохідного переходу на перехресті вулиць М.І. Пирогова - О. Блока та Марії Литвиненко-Вольгемут прошу демонтувати острівець безпеки, встановлений на розмежувальній смузі руху зустрічного транспорту. Він перешкоджає, а в часи великої інтенсивності руху транспорту, унеможливлює рух транспортних засобів, оскільки звужує проїжджу частину вулиці М.І. Пирогова на одну проїжджу смугу в кожному напрямку.

Транспорт, що здійснює маневр у лівій крайній смузі, у напрямку вулиці Р. Скалецького займає середню смугу проїжджої частини, що зумовлює аварійну ситуацію щоденно, при зміні водіями смуг для руху транспорту в попутньому напрямку по вул. М.І. Пирогова та на вул. Келецька.

Даний затор спонукає водіїв займати крайню праву смугу для руху, яка передбачена для стоянки транспортних засобів відвідувачів поліклініки та центру переливання крові обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова», – йдеться в петиції.

Щоб петицію розглянули в міській раді, потрібно зібрати 350 підписів.

Джерело: 
Вінницькі новини