Вінничанам розповіли, чим можна знешкодити віруси на поверхнях, окрім спирту

Розділ новин: 

Головна державна санітарна лікарка Вінницької області Валентина Зайцева дала вінничанам поради, , якими дезінфікуючими препаратами, окрім спирту, можна знешкодити віруси на поверхнях. А також розповіла, як проводити дезінфекцію в приміщенні.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Серед дезінфікуючих препаратів санепідеміолог називає: «Хлорамін», «Полідез», «Бланідас 300», «Бланідас Актив», «Хлор Ліквід», «Бланідас оксідез», «Санікон», «Саніфект», «Санідез».

«Крім перерахованих дезенфікуючих засобів можна використовувати й інші, але в інструкції до використання має бути передбачено знезараження вірусних агентів. Використання деззасобів необхідно проводити згідно із вказаними в інструкції параметрами та Свідоцтва про державну реєстрацію деззасобу», - зазначила Валентина Зайцева.

Також Валентина Зайцева нагадала рекомендація як проводити дезінфекційних заходів з недопущення поширення випадків COV1D – 19.

  • Для дезінфекції потрібно протирати або зрошувати гідропультом або розпилювачем рідини. Норми витрат робочого розчину вказані в інструкціях до препаратів.
  • Після закінчення дезінфекційної експозиції (витримки) закриті приміщення потрібно провітрити протягом 15 хвилин та ретельно промити водою до зникнення запаху.
  • Персонал, який виконує роботи із застосуванням робочих розчинів деззасобів, повинен мати індивідуальний засоби захисту - халат, косинка/шапочка, одноразові гумові рукавички, респіратор, взуття, що підлягає дезінфекції.
  • Після проведення дезінфекції необхідно зняти гумові рукавички і обробити руки спиртовим антисептиком.
Джерело: 
Вінницькі новини