Вінниця долучиться до Міжнародної молитви проти антисемітизму та нацизму

Розділ новин: 

Вінничан запрошують долучитись до Міжнародної молитви проти антисемітизму та нацизму напередодні Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. У Вінниці участь в молитві можна буде взяти 25 січня в готелі “Поділля”.

Як повідомляється в анонсі заходу, за 10 років у молитві взяли участь вірян різних деномінацій у 33-х країнах. Так, проти антисемітизму молились вірян зі 150 церков в 49 містах різних країн.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту відзначається щорічно — 27 січня. Саме цього дня 1945 року солдати 1-го Українського фронту з лав радянської армії визволили в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.
За час існування цього концтабору в ньому загинуло, за різними оцінками, від 1,5 до 2,2 млн людей. За загальними оцінками, жертвами масового знищення євреїв під час Другої світової війни, разом з 4,5 млн дорослих, стали 1,5 млн дітей. Всього Голокост призвів до винищування однієї третини євреїв та безлічі представників інших народів. Джерело – Вікіпедія.

У Вінниці до молитви проти антисемітизму та нацизму можна долучитись 25 січня, 0 12:00, на другому поверсі готелю “Поділля” (вул. Пушкіна, 4).

Джерело: 
Вінницькі новини