Вінницькі фронтовики провели закриту зустріч з новим керівником поліції

Розділ новин: 

Прогноз збувся – новим керівником Головного управління Нацполіції Вінницької області став одесит Іван Іщенко.

Його 1 червня у Вінниці представив голова Нацполіції Ігор Клименко. Вже відомо, що Івана Іщенка призначили замість генерала Юрія Педоса, який пішов працювати радником у Київ. По заступниках Педоса триває службове розслідування. Але цікаво, як уникнув цієї «м’ясорубки» керівник ДСР Юрій Олійник, який і мав би «вести» та «затримувати» стріляючих ті тушок із Вінниці?

Бо весь цей кадровий переворот у поліції Вінниччини стався після стрілянини в Броварах, де хуторяни та фізична охорона храмів МП із команд кількох вінницьких депутатів.

А ще до призначення у Вінницю одесита Івана Іщенко у фронтовиків та активістів були великі питання по подіях 2 травня 20-14-го, де він на фото поряд із «бойовиками» русской весни тоді ще на посаді керівника райвідділку в Одеській області.

Тому 1 червня під поліцією у Вінниці зібралось 50 фронтовиків, які мали намір зустрітись з Іваном із Одеси, якого багато хто сприймав за  Шевцова-2! Тому тут сєпарів та не буде – заявили АТОвці на зустрічі

із головою Нацполіції Ігорем Клименком, який таки представив у Вінниці нового керівника обласної поліції із Одеси – Івана Іщенко. І сам Клименко дав фронтовикам свої гарантії, що Іщенко не сєпар і не зашкварений мєнт. А генерал Юрій Педос за його словами пішов радником на Київ…

Далі з полковником Іваном Іщенко відбулась закрита зустріч 5-х лідерів фронтовиків Вінниччини, із якої 33-й канал вів пряму трансляцію. І кілька раз ефір довелось переривати через досить відверту і секретну інформацію, яка була озвучена на цій й зустрічі АТОвців із одеським полковником в кабінеті генерала Педоса:

– Своїх сєпарських двіжів у нас вистачає! Тому одеського сепаратизму нам не треба! Де ви були 2 травня 14-го і чому стояли спиною до «руського міра» на всіх фото! – запитали фронтовики у нового начальника поліції Вінниччини.

– Я українець, вчився в українській школі. Українська мова – моя рідна! І я в дні опинився в Одесі на справжній війні,  в якості начальника простого райвідділку. І ми захистили Одесу, Україну і нашу Незалежність. Мене після того 100 раз перевіряли і я нічого не приховую про ті події. Я був в АТО і нині призначений у Вінницю, щоб тут був спокій, панв закон і бандитизм не піднімав голову., – заявив на це Іван Іщенко. – За 2 тижні я готовий буду зустрітись із фронтовиками в широкому колі та почути всі питання і зауваження до роботи поліції в області.

Джерело: 
Вінницькі новини