Вінницькі СБУшники оголосили в розшук поплічника Безлера із Горлівки

Розділ новин: 

Управління Служби безпеки у Вінницькій області оголосило у розшук 42-річного Сергія Попова. За попередніми даними, наразі він знаходиться на території тимчасово окупованої Горлівки. Про це повідомляє Depo.Вінниця із посиланням офіційний сайт української спецслужби.

Відносно Попова ведеться заочне кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу України: 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) та частина 5 статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих чи збройних формувань, що призвело до загибелі людей чи інших тяжких наслідків).

 

 

За даними центру "Миротворець", Попов під час анексії Криму входив до так званої "Самооборони Криму". Потім повернувся у Горлівку, де входив у близьке оточення Ігоря Безлера.

 

 

Керував ремонтом військової техніки бойовиків та особисто брав участь у бойових діях на боці сепаратистів. Їхня група знаходилася у горлівському кінотеатрі "Стірол".

 

 

Є командиром 1-го окремого батальйону територіальної оборони Горлівки так званих "Збройних сил" так званої "ДНР". Попереднє місце роботи: директор станції технічного обслуговування.

 

 

Якщо Попов потрапить до рук українських правоохоронців, його мають негайно затримати та доставити для слідчих дій співробітникам УСБУ у Вінницькій області. Йому світить до 15 років позбавлення волі.

Джерело: 
Вінницькі новини