Вінницьку область визнали найкращою в Україні для ведення бізнесу

Розділ новин: 

Вінниччина визнали найкомфортнішим регіоном для ведення бізнесу в Україні. Такі висновки рейтингу «Regional Doing Business. 2018», який розробили Офіс ефективного регулювання (BRDO) та Спілка Українських Підприємців (СУП). На другому місці Івано-Франківська область, а трійку замикає Житомирщина, пише Vinbazar.  

Вінницька область набрала 334 бали з 600 можливих. Серед основних критеріїв які оцінювали:

- створення підприємства,

- сплата місцевих податків;

- одержання дозволів на будівництво;

- оформлення земельної ділянки під об’єкт нерухомості;

- приєднання до електромережі,

- якість електронних сервісів.

Найвищу оцінку  Вінниччина отримала за показники створення підприємства, оформлення земельної ділянки і приєднання до електромереж. Найнижчу - якість електронних сервісів. До першої трійки рейтингу також увійшли Івано-Франківська (332 бали) та Житомирська області (313 балів).

 

“Попри позитивну динаміку українські регіони мають дві глобальні проблеми, і вони нажаль без змін. Перша – це підключення до електромереж. За цим критерієм Україна посідає 128 місце в світі. В усіх областях за останній рік ситуація погіршилася. І друга, це пайова участь, яка обросла корупційною складовою і є своєрідним «стопом» для інвестицій у сферу будівництва, особливо для закордонних інвесторів”, – зауважила керівник сектору “Будівництво” BRDO, віце-президент СУП Олена Шуляк.

Джерело: 
Вінницькі новини