Вінницьких роботодавців просять запровадити гнучкий графік для певних категорій працівників

Розділ новин: 

18 березня у Вінниці скликали позачергову сесію міської ради. В переліку було 5 питань щодо запобігання розповсюдженню захворювання COVID-19. Рішення стосуються виділення коштів на доплату лікарям, внесення змін до рішень та затвердження нової програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру та ліквідації їх наслідків на території Вінницької ОТГ.

На сесії депутати ухвалили рішення «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби». За проект рішення проголосували 37 депутатів.

Міський голова Сергій Моргунов звернувся до вінницьких роботодавців – запровадити гнучкий режим роботи на підприємствах, установах та організаціях для деяких категорій працівників.

«Всім необхідно забезпечити гнучкий робочий графік роботи своїх підприємств і працівників. Просив би всіх роботодавців для стримання поширення можливого інфікування і безпеки працівників, дослухатися до цього рішення. Звернути особливу увагу на такі категорії працівників, як вагітні жінки, ті, хто має дітей до 14 років, особи з інвалідністю, працівників літнього віку – це важливо, тому що 60+ найбільш уразлива категорія людей. Також варто продумати логістику доставки людей на роботу і додому», – зазначив міський голова.

Джерело: 
Вінницькі новини